Приховані джерела творчого натхнення часто можна знайти у власному житлі. Подивіться уважніше на простір, що здається таким знайомим, і ви здивуєтеся, дізнавшись, скільки цікавих речей і сценаріїв для зйомки чекають на вашу камеру.
Один із найкращих способів проявити свою творчість удома — ближче познайомитися з функціями камери, якими ви ще, можливо, не користувалися. Наприклад, у моделі Canon EOS 90D є інтервалометр для покадрової зйомки та суміщений фокус, що допомагає робити найчіткіші фотографії. Ось три ідеї для фотографування в приміщенні, що допоможуть вам розкрити свій творчий потенціал на повну. Вони чудово підходять для того, щоб покращити власні навички, навчитися новим прийомам роботи з камерою та навіть відкрити для себе нові аспекти фотозйомки.
Ми вже звикли до таких сюжетів покадрової зйомки, як чудовий урбаністичний пейзаж на тлі сонця, що сходить, але робити цікаві покадрові відео можна навіть удома! Запорука успіху — показати глядачеві щось під новим кутом. Це може бути щось досить просте, як-от процес випікання чогось смачного, що змінює свою форму й вигляд у печі — ми продемонстрували це на прикладі свіжого печива.
Покадрова зйомка стискає час, перетворюючи години на секунди, і тому ідеально підходить для того, щоб зафіксувати процес приготування їжі. Сплануйте все, що вам знадобиться, і розкладіть усі інгредієнти й приладдя на рівній поверхні, перш ніж починати.
Універсальний об’єктив на кшталт Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II дозволяє змінювати масштаб залежно від сцени, а його маленька фокусна відстань у 25 см спрощує фотографування зблизька. Ось ще три поради, що допоможуть вам створити просте, але цікаве покадрове відео вдома.
Камера має бути нерухомою, тож вам знадобиться штатив. Розташування зверху дозволить захопити всі деталі процесу, а щоб усе потрапило в кадр, зменште масштаб до 18 мм. Якщо в приміщенні темно, скористайтеся джерелом постійного світла — підійде навіть настільна лампа.